Celebrities inmediasres mediji showbiz Sports Zabava

Hrvatska na penale među 8 najboljih momčadi svijeta: Danci nisu imali sreće, Subašić spasio drametinu

Nakon neviđene drame Hrvatska je pobijedila Dansku u osmini finala Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Poslije 1:1 u regularnom tijeku utakmice i nakon produžetaka, na penale je naš golman Subašić skinuo tri jedanaesterca Dancima za konačnih 3:2.

Utakmica je počela šokom u 1. minuti Danci su poveli nakon prtljanja domaće odbrane i greške pri pokrivanju igrača, da bi Mandžukić u 5.-oj minuti iz slične situacije na suprotnom golu izjednačio. Dvije minute prije kraja drugog produžetka Modrić je zapucao, tj Schemikel je obranio Modriću jedanaesterac. Danci su nadtrčali naše igrače, redale su se prilike s obje strane, ali na kraju je sportska sreća pratila ovaj puta naše.

U četvrtfinalu u subotu 07. srpnja ih čeka domaćin Rusija.