Celebrities inmediasres showbiz Sports Zabava

Treća uzastopna pušiona: Hrvatska Francuska 1:2 – Duplo manje nego nas napune inače ;)

Francuska je na gostovanju u Maksimiru u četvrtom kolu Lige nacija treći puta u posljednja tri zajednička susreta bila nadmoćna i tukla Hrvatsku.

Nakon što su prijašnje dvije utakmice završile rezultatima 4:2 za Francuze, noćas su trikolori bili milostivi i poštedili su domaćine većih razočarenja podarivši im poraz od 2:1.

Francuzi su poveli već u 8. minutu golom Antoinea Griezmanna, Hrvatska je izjednačila Vlašića u 65. minuti da bi pobjedu Francuzima donio Kylian Mbappe u 79. minuti.

I tako se ponovilo finale Svjetskog nogometnog prvenstva na kojem su isti igrači bili strijelci za svjetske prvake. Hrvatima ostaju opravdanja tražit u sucu, nedosuđenim dvojbenim penalima, činjenici da su Francuzi bitno bolja momčad i ostalim sredstvima i pokušajima tješenja.