inmediasres mediji POP COOLTURA Sports Zabava

Brazil: Hrvatska 2:0 – prijateljska tekma u Engleskoj – “najbolji smo samo ništa ne valja”

Nogometna reprezentacija Brazila pobijedila je Hrvatsku u prijateljskoj utakmici u Londonu 2:0 golovima Neymara u 69. minuti i Firmina pred sam kraj u 93. minut utakmice.

Hrvatska se solidno držala prvo poluvrijeme, no neefikasnost napada bila je tolika da nisu uspjeli iskoristiti tri odlične prilike stvorene uslijed bolje igre od jedno od najboljih reprezentacija svijeta. U drugom poluvremenu kad Brazilci uvode Neymara kao jednog od vodećih pogona momčadi, Hrvatska pada što rezultira krajnjim rezultatom.

Gledali smo dobru predstavu koja daje nade za optimizam pred nadolazeće Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji.