Celebrities inmediasres Sports

Danska demolirala Hrvatsku i izbacila sa Svjetskog rukometnog prvenstva: Lino Červar: “Ovo je kraj”

Svjetski prvaci Danci nisu dozvolili provlačenje hrvatske rukometne reprezentacije na račun tuđih pobjeda i iznenađenja Katara protiv Argentine kako bi pobjedom protiv njih Hrvatska eventualno izborila četvrtfinale.

Od samog starta prvenstva bilo je jasno da stvari u našoj reprezentaciji pucaju po šavovima i da ne izgleda dobro. Počevši od pogubljenog kormila nagrađivanog trenera Line Červara, preko ozljeda Cindrića i kompletne indiferentnosti i nedostatka motiva za borbu ove reprezentacije.

Nakon poraza od Argentine naši su se trebali “izvlačiti” protiv svjetskih pravka. Dvadeset minuta prvog poluvremena još je igra ličila na nešto, ali potom su se potpuno raspali i zasluženo bili zgaženi s više od deset golova razlike, točnije 38:26 za svjetske prvake.

Glavnog krivca mediji i javnost će naći u treneru Lini Červaru koji se zasitio trenerske pozicije i borbi koje je vodio s medijima i klanovima. Post festum utakmice Červar je dao otkaz, Hrvatska traži novog trenera