Aktualno Celebrities inmediasres POP COOLTURA showbiz Sports Zabava

Poznati i zadnji četvrtfinalisti ovog šok prvenstva: Engleska i Ukrajina skinule Njemačku i Belgiju

Ovo Europsko nogometno prvenstvo padaju skalpovi i glave velikih repki i nešto što se zvalo iznenađenjima postalo je pravilo. Šteta što se naša reprezentacija nije bolje spremila imali bi šanse za berbu. Ukrajina je u četvrtfinalu Europskog prvenstva nakon što je u produžecima pobijedila Švedsku. Sve je počelo u 27. minuti kad Zinčenko zabija za vodstvo Ukrajine, a izjednačava Forsberg je u 43. minuti. Nakon regularnih 90 minuta bilo je 1:1, a kad se činilo da ni nakon produžetaka neće biti odluke javio se pričuvni igrač Dovbik i zabio pobjednički gol u 121. minuti za slavlje Ukrajinaca koje u četvrtfinalu čeka Engleska od 21:00 u subotu (3. srpnja) na stadionu Olimpico u Rimu.

Engleska je pak na Wembleyju pobijedila Njemačku 2:0 i plasirala se u osminu finala Eura, u napetoj i vrlo izjednačenoj utakmici Britsi su slomili Nijemce u završnici golovima Raheema Sterlinga u 75. i Harryja Kanea u 86. minuti susreta i opravdali ulogu jednih od favorita.